Slide
Yanardağ Hukuk Bürosu
Deneyimli Kadro
Yanardağ Avukatlık ve Hukuk Bürosu olarak müvekkil
odaklı hizmetler veriyor ve tüm süreçleri müvekkil
memnuniyetini ön planda tutarak yaklaşıyor.
İletişime Geçin
Yanardağ Hukuk Bürosu
Deneyimli Kadro
Yanardağ Avukatlık ve Hukuk Bürosu olarak müvekkil
odaklı hizmetler veriyor ve tüm süreçleri müvekkil
memnuniyetini ön planda tutarak yaklaşıyor.
İletişime Geçin

İstanbul tazminat davası avukatı

Genel olarak hukuka aykırı gerçekleştirilmiş bir eylem sonucu ortaya çıkan maddi ve manevi zararların karşılanması amacıyla ödenen tazminat, günümüzde pek çok farklı alanda karşımıza çıkar.

Herhangi bir nedenle ortaya çıkan bu zararların mahkeme kararıyla karşılanması için fiili gerçekleştiren kişiye tazminat davası açabilir ve en kısa sürede zararınızı tazmin ederek yolunuza devam edebilirsiniz.

Diğer bir adıyla zarar ödencesi olan tazminat, belirli kurallar kapsamında incelenmesine rağmen ancak alanında uzman ve deneyimli bir İstanbul tazminat davası avukatı tarafından desteklendiğiniz zaman zararınızın tespit edilmesini sağlayabilir ve hakkınızı eksiksiz olarak alabilirsiniz.

Mümkün olan en kısa zamanda davanın tamamlanmasını ve istenen başarılı sonuçların elde edilmesini sağlayan İstanbul tazminat davası avukatı, maddi ya da manevi özellikte olan zararın ilgili fiil nedeniyle oluştuğunu mahkemede kanıtlar. Böylece zaman kaybı yaşamadan daha az stresle etkili çözümler elde edilir.

Siz de tazminat almak için dava açılmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir ve konuyla ilgili detayları belirterek merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Ayrıca tazminat davası 2020 ve 2021 fiyatlarıyla hakkında net bilgi edinerek dava süreciyle ilgili kararınızı verebilirsiniz.

Çok geniş alanlarda sunduğumuz bu hizmetlerden her zaman ve Türkiye’nin neresinde olursanız olun yararlanabilirsiniz. Mesela en zorlu davaların olduğu ceza davalarında bile her zaman alanında deneyimli avukatlar tarafından savunulur, en iyi İstanbul ceza avukatı hizmetlerinden yararlanırsınız.

 

Alanında Seçkin Avukatlar Tanışın

yanardag-avukat-contact

İletişim

Tazminat Davasında Profesyonel Hukuki Desteğin Önemi

Günümüzde iki farklı tazminat davası çeşidi vardır. Bunlar; maddi ve manevi tazminat davası şeklinde sıralanabilir. Hukuka aykırı olarak yapılan fiil sonucunda oluşan zarar maddi kayıpla alakalı ise ve bu kaybın giderilmesi amacıyla açılan dava maddi tazminat davasıdır. Bazen ise zarar maddi değil, manevi olur. Duygusal olarak yıpranmış olan davacı, fiili işleyen kişiden manevi zararının tazmin edilmesini ister. Bu tür davalarda ilerleme kaydedilmesi için iyi bir İstanbul tazminat davası avukatı eşliğinde zararın net bir şekilde gösterilmesi gerekir. Konuyla ilgili halime kanıt ya da şahit gösterilmesi önemlidir. Bu da titiz bir çalışma gerektirir. İstanbul tazminat davası avukatı hem bu tür detaylarla uğraşır ve gerekli kanıtları toplamak için kapsamlı olarak çalışır hem de davanın sürecini yakından takip eder ve resmi işlemleri eksiksiz olarak yapılmasını sağlar. 

İş yerinde yapılan kazalarda, belirli sözleşmelerin ihlalinde, hatalı doktor uygulamalarında, trafik kazası nedeniyle oluşan kayıplarda bu tür davalar açılabilir. Zararın nasıl oluştuğu, oluşan zararın geçmişte ve şimdide sizden götürdüklerinin yanı sıra gelecekte sizden alacakları gibi durumlar detaylı olarak incelenerek tazminat bedeline karar verilir. Siz de bu tarz davalar için uzman ve deneyimli bir avukat istiyorsanız, vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçebilir ve tazminat davası 2020 ve 2021 fiyatlarıyla ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Avukatlık Hizmetleri

Ceza Avukatı

read more

Ticari Avukat

read more

Boşanma Avukatı

read more

İstanbul Tazminat Davası Avukatı Güncel Ücretler

 

İstanbul tazminat davası avukatına ihtiyaç duyan kişilerin en büyük çekincesi avukatlık ücretleri olur. Günümüzde her yıl baro tarafından asgari avukatlık ücretleri belirlenir ve resmi gazetede yayımlanarak ilan edilir.

Bu ücretlerin altına kesinlikle inemeyen avukatlar, daha yüksek seviyede herhangi bir ücrete belirleme hakkına sahiptir. Açmayı düşündüğünüz tazminat davasının zorluğuna, davanın açılacağı şehre, avukatın deneyimine ve uzmanlığına, dava sürecinde yapılan ek masraflara bağlı olarak İstanbul tazminat davası avukatı ücretleri değişiklik gösterir.

 

Bu noktada önceliğiniz alanında öncü olan ve adından sıklıkla bahsettiren tecrübeli bir avukattan destek almak olmalıdır. Siz de böyle önemli bir dava için hakkınızı en iyi şekilde savunacak profesyonel bir avukattan destek almalısınız. Bu nedenle istediğiniz zaman bizimle irtibata geçerek ekibimizden konuyla ilgili detaylı bilgi alabilir ve tazminat davası 2020, 2021 yılı ücretleriyle ilgili güncel verilere ulaşabilirsiniz.

Maddi veya manevi tüm tazminat davaları için deneyimli ekibimizden ihtiyacınız olan doğru hukuki hizmeti alabilirsiniz. İstanbul’da hizmetlerimizin yanı sıra İzmir veya Ankara hukuk bürosu ihtiyaçlarınızda da her zaman hukuksa desteğimizi talep edebilirsiniz.

alanında uzman avukat kadromuz ile yanınızdayız!

Call Now ButtonHemen Arayın