Fikri mülkiyet ve patent avukatı

Marka, patent, endüstriyel tasarım, telif hakları gibi pek çok farklı alanda hukuki desteğe ihtiyaç duyan müvekkillerimize fikri mülkiyet alanında kusursuz bir danışmanlık hizmeti vererek bu konudaki haklarını koruyoruz. Siz de fikri mülkiyet hukuku kapsamında hukuki hizmet almak için bizden destek alabilir ve en iyi fikri ve sınai haklar avukatıyla beraber çalışmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Marka patent ofisleriyle sürekli irtibatta olduğumuz için fikri mülkiyet konusundaki işlemlerinizi eksiksiz ve doğru şekilde kısa sürede tamamlıyoruz. Böylece ilerleyen süreçte ortaya çıkabilecek sorunların yaşanmamasını sağlıyoruz. Size sağladığımız alanında uzman ve deneyimli marka patent avukatı ile işlerinizin daha sağlıklı yürümesini sağlayabilir, olası sorunları daha en başında elimine edebilirsiniz. İstanbul Hukuk Bürosuyla irtibata geçerek alanında uzman ve deneyimli olan fikri sınai haklar avukat ekibimizden yardım alabilirsiniz. Böylece patent tescil başvuruları, tarifname ve istemlerin hazırlığı, araştırma ve inceleme raporlarına karşı görüşlerin hazırlığı, faydalı model mevzuatına uygun çalışma gibi konularda endişe etmenize gerek kalmaz.

Fikri Mülkiyet Hukuku Kapsamında Yer Alan Konular

Sektörün saygın ve güvenilir fikri mülkiyet hukuk bürolarından biri olarak sizlere fikri mülkiyet alanında mükemmeli sunuyoruz. Marka, tescil, endüstriyel tasarımlar konusunda deneyimli fikri ve sınai haklar avukatımız sayesinde başvuru, takip, yenileme, itiraz gibi çok çeşitli işlemlerinizin sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz. En çok tercih edilen fikri sınai haklar hukuk bürosu olarak bu alanda engin deneyimi olan bir ekiple birlikte çalışarak size çok çeşitli hizmetler sunuyoruz.

Fikri mülkiyet hukuku kapsamında yer alan konular başvuru, takip gibi işlemlerle sınırlı değildir. Aynı zamanda edebi, mimari, musiki eserlerin yanı sıra bilgisayar yazılımları, veri tabanları gibi çok çeşitli konularda telif işlemlerinizi gerçekleştirerek işlerinizi kolaylaştırıyoruz.

Bu sayede ilerleyen süreçte ortaya çıkabilecek sorunların da şimdiden üstesinden geliyoruz. Bu eserlerin işletilmesi, mali hak devir sözleşmelerinin yapılması, korunması, taklitlerinden sakınılması gibi çok çeşitli işlemler konusunda da danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Dijitalleşmenin yaygınlaşması sonucunda fikir ve mülkiyet hakları ile bilişim hukuku alanı birbiri ile çok bağlantılı hale gelmiştir. Çerçevesinin daha yeni çizildiği bu alanda çalışmalarınızı koruyacak sözleşmeler ve danışmanlıklar ile işlerinizi koruma altına alabilirsiniz.

Fikri Mülkiyet Avukatından Alından Hukuki Hizmetler

Fikri mülkiyet hukuku kapsamında deneyimli ve uzman fikri sınai haklar avukatlarımız tarafından çok çeşitli alanlarda hukuki hizmet sunulur. Fikri mülkiyet konusunda en çok talep edilen hukuki hizmetlerin başında ise şunlar gelir:

  • Markalar ve tasarımlar
  • Telif hakları
  • Patent ve faydalı modeller
  • Taklit ve korsanla mücadele
  • Patent, tasarım, marka, FM tescilleri

Fikri mülkiyet konusunda hukuki temsilcilerimizden tüm bu alanlarla ilgili profesyonel destek alabilir ve size sağlanan kusursuz kurumsal destek sayesinde işlerinizi çok daha rahat yürütebilirsiniz. En iyi fikri ve sınai haklar avukatı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fikri Mülkiyet Avukatının Önemi

Fikri sınai haklar hukuku kapsamında alacağınız her türlü profesyonel destek hayatınızı kolaylaştırarak oluşabilecek problemlerin önüne geçer. Her türlü fikri mülkiyet hukuki yardım hizmeti için bizimle irtibata geçebilir ve aklınızda oluşan soru işaretlerini giderebilirsiniz.

Yılların verdiği deneyimle etkili çözümler üreten fikri sınai haklar avukat ekibimiz, ihtiyacınız olan her türlü konuda yanınızdadır. Hukuk ve ceza davaları, tahkim ya da arabuluculuk gibi sayısız işlemle ilgili sorun yaşamamak için en iyi fikri mülkiyet avukatından destek alabilir ve sizin için sunduğumuz danışmanlık hizmetleriyle çok daha verimli ve yüksek performanslı bir iş sürecine sahip olabilirsiniz.

Alanında uzman avukat kadromuz ile yanınızdayız!

Call Now ButtonHemen Arayın